Kirpėjų kursai

Kirpėjo amato mokykla kviečia į Plataus profilio Kirpėjų kursus

Kirpėjo profesija yra vienas iš tų užsiėmimų, kurie visada rinkoje bus reikalingi. Todėl, galima sakyti, jog baigus kirpėjų kursus pastovus darbas yra beveik garantuotas. Taip pat, atsiveria plačios karjeros galimybės. Galite įkurti savo saloną arba įsidarbinti jau esančiame. Kirpėjų darbo valandos paprastai išlieka gana lanksčios, nes jos priklauso nuo to, kokį laiką sutarsite su klientu ir kokius klientų kiekius priimsite per dieną.

Kyla klausimas kaip tapti kirpėju? Kirpėjo amato mokykla rengia plataus profilio kirpėjų kursus. Pagrindinis šių kursų privalumas yra tai, jog tai yra individualūs kirpėjų mokymai. Tai yra mokydamiesi kirpėjo amato, gausite asmeninį dėmesį, kiekvienam asmeniui atskirai demonstruojamos ir pasakojamos kirpimo technikos.

Pagrindinės mokymų temos:

Plaukų sušukavimas
Moterų kirpimai
Vyrų kirpimas
Plaukų dažymas
Braziliškas plaukų tiesinimas
Cheminis sušukavimas
Sukimas suktukais
Šukuosenos

Pabaigę kursus gausite visas teorines bei praktines žinias.

Kirpėjų kursai Klaipėdoje, kirpėjų mokymai Klaipėdoje, kaip įgyti kirpėjo profesiją
Kirpėjo darbas tai nėra vien kirpimas ir plaukų šukavimas salone. Galite kelti kvalifikaciją ir toliau gilinti žinias kituose kursuose. Galite išbandyti save dirbant su fotografais, filmavimo studijomis, mados dizaineriais, užkulisiuose kurdami šukuosenas fotosesijoms, dizainerių kolekcijų pristatymams ir kita. Atskleisdami savo kūrybiškąją pusę galite ieškoti naujų būdų bei technikų bei dalyvauti kasmetiniuose kirpėjų konkursuose.

Kirpėjo amato mokykla parengia darbui pasiruošusius bei savimi pasitikinčius kirpėjus. Kursų pagrindas yra praktinės užduotys, kurios padės įtvirtinti teorines žinias, o suteikiamas asmeninis dėmesys bei konsultacijos nepaliks neatsakytų klausimų, padės spręsti sudėtingesnes kirpimo situacijas.

Kursai trunka 4 mėnesius. Kursų kaina 1300 Eur. Dirbame su Insait ir Selectiv produktais.

Baigę kursus laikysite baigiamąjį egzaminą, jį išlaikę gausite baigimo pažymėjimą

Lankymo grafiką galima derinti, bus sudarytos sąlygos dirbantiems, studijuojantiems, mamoms auginančioms vaikus.

KIRPĖJO AMATO MOKYKLA
+370 683 17819
+370 682 49122

Birutės g. 11, Klaipėda
daiva.siregama@gmail.com